Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

Gminny Ośrodek Kultury w Sosnówce zyskał nowy blask

Utworzono dnia 30.11.2020

           

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

  Dobiegła końca realizacja zadania pn. „Zakup niezbędnego wyposażenia na potrzeby prowadzenia edukacji kulturalnej Gminnego Ośrodka Kultury w Sosnówce”, w ramach programu „Infrastruktura domów kultury” . W ramach podpisanej umowy z Narodowym Centrum Kultury w dniu 10.08.2020 roku otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w kwocie 25 000 zł. Całkowity koszt zadania wyniósł 39 400 zł. Otrzymane środki zostały przeznaczone na zakup i montaż niezbędnego wyposażenia na potrzeby prowadzenia edukacji kulturalnej i poprawy funkcjonalności ośrodka kultury.

            Dzięki dofinansowaniu zadania zakupiliśmy: zestaw multimedialny (ekran, projektor, cyfrowy aparat fotograficzny z akcesoriami, telewizor, dysk zewnętrzny), zestaw nagłośnieniowo - oświetleniowy (mikrofony bezprzewodowe i pojemnościowe, statywy mikrofonowe, kolumny ścienne, mikser cyfrowy w zestawie z tabletem i opakowaniem transportowym, listwy oświetleniowe) oraz zestaw mebli i wyposażenia wnętrz (szafa biurowa, krzesła cateringowe składane, rolety).

            Zakupione wyposażenie pozwoliło na rozszerzenie i uatrakcyjnienie oferty programowej GOK, poprawiło jakość organizowanych wydarzeń i komfortu prowadzenia zajęć, dostosowało działalność GOK do ogólnie panujących standardów i zmieniających się potrzeb społeczności lokalnej oraz poprawiło funkcjonalność biura Gminnego Ośrodka Kultury w Sosnówce. 

Galeria

Utworzono dnia 09.12.2020, 17:27

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 4

W poprzednim tygodniu: 16

W tym miesiącu: 75

W poprzednim miesiącu: 129

Wszystkich: 2212

Banery boczne

Przegląd odwołany